/** * Post API: Walker_PageDropdown class * * @package WordPress * @subpackage Post * @since 4.4.0 */ /** * Core class used to create an HTML drop-down list of pages. * * @since 2.1.0 * * @see Walker */ class Walker_PageDropdown extends Walker { /** * What the class handles. * * @since 2.1.0 * @var string * * @see Walker::$tree_type */ public $tree_type = 'page'; /** * Database fields to use. * * @since 2.1.0 * @var array * * @see Walker::$db_fields * @todo Decouple this */ public $db_fields = array( 'parent' => 'post_parent', 'id' => 'ID', ); /** * Starts the element output. * * @since 2.1.0 * * @see Walker::start_el() * * @param string $output Used to append additional content. Passed by reference. * @param WP_Post $page Page data object. * @param int $depth Optional. Depth of page in reference to parent pages. Used for padding. * Default 0. * @param array $args Optional. Uses 'selected' argument for selected page to set selected HTML * attribute for option element. Uses 'value_field' argument to fill "value" * attribute. See wp_dropdown_pages(). Default empty array. * @param int $id Optional. ID of the current page. Default 0 (unused). */ public function start_el( &$output, $page, $depth = 0, $args = array(), $id = 0 ) { $pad = str_repeat( ' ', $depth * 3 ); if ( ! isset( $args['value_field'] ) || ! isset( $page->{$args['value_field']} ) ) { $args['value_field'] = 'ID'; } $output .= "tn"; } } Bezpieczeństwo przede wszystkim! - płatności w HiDone - Hidone

Bezpieczeństwo przede wszystkim! – płatności w HiDone

W aplikacji, która łączy ze sobą obcych ludzi i w dodatku pozwala na przeprowadzanie między nimi transakcji ważnych jest wiele aspektów. Ważni są ci ludzie, ważne jest to, by rozstali się zadowoleni – jedna strona z wykonanym zleceniem, a druga z pieniędzmi na koncie. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. I tu zasada jest prosta i mówiąc najkrócej: Twoje bezpieczeństwo, to nasze bezpieczeństwo, a nasze bezpieczeństwo, to Twoje bezpieczeństwo. Trzymamy swoją stronę!

 

Sprawdzamy czy Ty to Ty już na samym początku Twojej przygody z HiDone. Ale bez obaw – sprawdzamy tak każdą osobę, niezależnie od tego czy przychodzi do nas by znaleźć dodatkową pracę, czy też po to, by zamawiać usługodawców. Chcemy mieć pewność, że gdy postanowisz wykonać zlecenie z kategorii pomoc domowa, nie trafisz do domu Hannibala Lectera i nie wylądujesz na stole. A z drugiej strony chcemy też, by do Twojego domu nie przyszedł Freddy Krueger, bo to nie jego zamówiłeś do strzyżenia Yorka!

 

I tu pojawia się weryfikacja pracownika. Element, bez którego wszystkie największe aplikacje, które łączą ze sobą ludzi, nie miałyby racji bytu (no, może poza niektórymi randkowymi, ale tam chyba za nic nie płacisz). Dlatego też jednym z naszych pierwszych ruchów jest jest prośba o dodanie karty płatniczej. Potrącamy z niej wymagane minimum – 1 PLN (słownie – jedną polską złotówkę), którą natychmiast odsyłamy na Twoje konto. Stąd wiemy, że Ty to Ty! W dodatku karta jest niezbędna do wykonywania transakcji w stworzonym dla nas przez system Bilon systemem płatniczym. I tu pojawia się kwestia konta bankowego. Prosimy Cię o podanie karty niezależnie od tego, czy chcesz świadczyć czy zamawiać usługi (weryfikacja, pamiętasz?). O numer konta bankowego prosimy Cię, gdy pragniesz zarabiać z HiDone, a robimy to wyłącznie w jednym celu – chcemy, by Twoje pieniądze zostały do Ciebie wysyłane przelewem od razu po wykonaniu zleconego zadania. Mamy w aplikacji płatności bezgotówkowe, bo kto ma do tego głowę w XXI wieku? 😉

 

Dołożyliśmy starań, by płatności w aplikacji szybko trafiały na Twoje konto. Zadbaliśmy również o to, by sprawdzić każdego użytkownika HiDone. Wszystko po to, by jak wszystko działało idealnie!

Udostępnij