Bezpieczeństwo przede wszystkim! – weryfikacja użytkowników w HiDone

W poprzednim artykule przeszliśmy przez rejestrację i przez wszystkie zabezpieczenia na tym poziomie – co dalej? Co jeśli pracownik, którego zamówiłem nie jest tym, za kogo się podaje? Co jeśli klient do którego idę również nie jest tym, za kogo się podaje?

Zamawiasz korepetytora z języka angielskiego o imieniu Steven, a tymczasem pojawia się Zosia, która na pewno nie jest Stevenem, a jej akcent bardziej niż na Wielką Brytanię wskazuję na województwo Kujawsko-Pomorskie. Przychodzisz do klienta, który zażyczył sobie wyprowadzenia na spacer pieska rasy chihuahua, tymczasem jest to Mastif neapolitański (oryginalna nazwa Mastino napoletano), zajmujący trzecie miejsce na podium w konkursie „Największe rasy psów świata”. Co wtedy?

W tych sytuacjach z pomocą przychodzi nasz dział Customer Service, czyli Obsługa Klienta. Skorzystaj z opcji POMOC i skontaktuj się bezpośrednio z nami. Dzięki wcześniejszej weryfikacji bez problemu namierzymy osobę, która jest posiadaczem konta, z którym połączyłeś się w naszej aplikacji. Zawsze możesz wystawić recenzję za usługę, jeśli nie jesteś zadowolony z końcowego rezultatu, zarówno jako pracownik, jak i jako klient. Po prostu adekwatnie oceń osobę, z którą połączyłeś się za pomocą HiDone. W przypadku, gdy ocena będzie równa 1 lub 2, będziesz mieć okazję napisania do nas czemu tak nisko oceniłeś usługę. Możesz też zgłosić reklamację, kontaktując się z nami w zakładce POMOC. I w końcu, jeśli widzisz, że coś jest nie tak, możesz samodzielnie przerwać usługę ze skutkiem natychmiastowym. Pamiętaj o tym, że zawsze możesz do nas napisać używając wewnętrznego komunikatora.

Z tego artykułu można wyciągąć prostą lekcję: problemy, które napotykasz na swojej drodze, gdy świadczysz usługi, bądź gdy je zamawiasz w HiDone nie istnieją. A jeśli napotkasz na swojej drodze jakieś przeszkody- nasz dział Obsługi Klienta szybko się z nimi upora. A mówiąc jeszcze prościej – HiDone ma super dział obsługi klienta. Czasem szkoda, że życie nie ma takiego działu, prawda? 😉

Udostępnij