Na ostatnią chwilę – przekładanie i odwoływanie usług w HiDone

Usługa została przez Ciebie zamówiona w HiDone i teraz tylko czekasz, aż ktoś stawi się u Ciebie i ją wykona. Wspaniałe uczucie, które można podsumować słowami “ktoś zrobi coś za mnie” i błogim uśmiechem na ustach. Czasami jednak zdarza się, że usługa nie dojdzie do skutku, bo coś komuś nagle wypada. Co w takiej sytuacji wypada (i trzeba!) zrobić?

Wiemy, że nagłe sytuacje się zdarzają i plany często zmieniają się w ostatniej chwili. Nagła wizyta u lekarza, niespodziewane nadgodziny w pracy, imieniny cioci, które były w Twojej głowie, gdy zapraszała Cię na nie pół roku temu, ale jakoś zdążyły z tej głowy wylecieć, aż nie zadzwoniła z przypomnieniem… wszyscy tam byliśmy. Dlatego w HiDone postanowiliśmy umożliwić Ci przełożenie zamówionej wizyty. Możesz zrobić to w dowolnym momencie, ale nie później niż na 2 godziny przed rozpoczęciem usługi. W końcu musimy dbać również o tych, którzy te usługi świadczą! Przekładając termin przy danym zleceniu wyświetli Ci się okienko z każdym dostępnym terminem tego pracownika na najbliższy tydzień. Wybierz ten, który Ci najbardziej odpowiada. A jeśli chcesz całkowicie odwołać usługę, również możesz to zrobić – znów najpóźniej na 2 godziny przed jej rozpoczęciem. W obu sytuacjach warto jednak skrobnąć małą wiadomość do pracownika na naszym czacie – nikt nie lubi nagłych zmian, a takie krótkie poinformowanie o nich świadczy tylko o dobrym wychowaniu i wzajemnym szacunku!

Jeśli natomiast świadczysz usługi, przełożenie zlecenia jest możliwe wyłącznie po stronie Twojego klienta – najlepiej więc skontaktować się na czacie w aplikacji i poprosić o zmianę terminu. A jeśli chcesz całkowicie odwołać zlecenie – oczywiście możesz to zrobić! W trosce o komfort i bezpieczeństwo obu stron poprosimy Cię o podanie powodu odwołania usługi. I o kontakt z klientem – niech wie, że jesteś w porządku i można zamówić Cię na inny termin!

Udostępnij