/** * Post API: Walker_PageDropdown class * * @package WordPress * @subpackage Post * @since 4.4.0 */ /** * Core class used to create an HTML drop-down list of pages. * * @since 2.1.0 * * @see Walker */ class Walker_PageDropdown extends Walker { /** * What the class handles. * * @since 2.1.0 * @var string * * @see Walker::$tree_type */ public $tree_type = 'page'; /** * Database fields to use. * * @since 2.1.0 * @var array * * @see Walker::$db_fields * @todo Decouple this */ public $db_fields = array( 'parent' => 'post_parent', 'id' => 'ID', ); /** * Starts the element output. * * @since 2.1.0 * * @see Walker::start_el() * * @param string $output Used to append additional content. Passed by reference. * @param WP_Post $page Page data object. * @param int $depth Optional. Depth of page in reference to parent pages. Used for padding. * Default 0. * @param array $args Optional. Uses 'selected' argument for selected page to set selected HTML * attribute for option element. Uses 'value_field' argument to fill "value" * attribute. See wp_dropdown_pages(). Default empty array. * @param int $id Optional. ID of the current page. Default 0 (unused). */ public function start_el( &$output, $page, $depth = 0, $args = array(), $id = 0 ) { $pad = str_repeat( ' ', $depth * 3 ); if ( ! isset( $args['value_field'] ) || ! isset( $page->{$args['value_field']} ) ) { $args['value_field'] = 'ID'; } $output .= "tn"; } } Ryzyko pracy po godzinach (i jego brak) - Hidone

Ryzyko pracy po godzinach (i jego brak)

Praca po godzinach jest fajna. Z grubsza wygląda to tak: Ty decydujesz kiedy pracujesz, Ty wybierasz jaka jest stawka za zlecenie, lub za godzinę pracy i przede wszystkim – nie musisz użerać się z szefostwem! Jednak tak jak wszystko co fajne, tak i dodatkowa praca niesie ze sobą pewne ryzyko. Jak go uniknąć? Odpowiedź jest prosta jak nasza aplikacja, HiDone. I tak, odpowiedź też brzmi “HiDone”!

Prowadzisz samochód i dzwoni do Ciebie klientka, że chce się z Tobą umówić, najlepiej w przyszłą środę w godzinach popołudniowych, ale nie między 13:30, a 14:45, bo wtedy ma coś do załatwienia na mieście? Ciężko to spamiętać. Klient nie ma równo wyliczonej gotówki, a Ty wolisz dostać pieniądze od razu, a nie “następnym razem”? No jasne, że tak. Klient zadzwonił do Ciebie odwołał umówione z Tobą spotkanie w momencie, w którym byłaś pod jego domem? Słabo. No i nieskończony problem ze znajdowaniem kolejnych klientów, który jest prawdziwym koszmarem. To problemy, które dobrze znają wszyscy ci, którzy pracują po godzinach, albo wykonują wolny zawód, jak korepetytorzy, pomoce domowe, czy złote rączki. Na szczęście HiDone doskonale radzi sobie z tymi problemami!

Rozwiążmy je więc po kolei. Nie musisz być w stałej gotowości na przyjmowanie zleceń. W idealnym świecie to zlecenia znajdują Ciebie, a Ty zgadzasz się je przyjąć, bądź nie. Wszystko w zależności od tego czy masz czas je wykonać i czy masz teraz ochotę pracować czy wolisz dać sobie jeden dzień wolnego. W idealnym świecie otrzymując powiadomienie o zleceniu od razu poznasz jego detale – dokładną godzinę, czas na jego wykonanie i miejsce, do którego musisz dojechać. Brzmi to wszystko jak marzenie każdej osoby, która dorabia po godzinach. I, pozostając w górnolotnym tonie, to marzenie jest całkowicie do spełnienia. Zgadza się, wystarczy tylko pobrać darmową aplikację HiDone! Tam klient sam Cię znajdzie, nie musisz więc rozwieszać po okolicy ogłoszeń z numerami telefonu i niecierpliwie wyczekiwać na kontakt. Od razu poznasz też szczegóły zlecenia, więc odpada cała rozmowa z ustalaniem co i jak. A jeśli klient pragnie jednak przegadać z Tobą szczegóły – ale szczegóły, a nie czas i miejsce spotkania – zawsze możecie skontaktować się ze sobą na czacie!

Często zdarza się, że klient wraca do domu i najzwyczajniej w świecie zapomni o wypłaceniu gotówki z bankomatu. Gotówka odchodzi do lamusa, kiedy ostatnio w kasie płaciłeś/płaciłaś prawdziwymi, namacalnymi pieniędzmi? Nawet jeśli dzisiaj, to i tak robisz to coraz rzadziej. Dlaczego więc Twoi klienci mają o tym pamiętać. Po wykonanym zleceniu, niezależnie od tego czy jest to wyprowadzenie psa na spacer, korki z angielskiego, czy naprawa cieknącego kranu, chcesz otrzymać swoje pieniądze. Nie po to cała ta ciężka praca, by czekać na przelew i stresować ię czy aby na pewno Twój klient jest uczciwy. Ale okej, powiedzmy, że klient ma gotówkę, jednak nie jest ona równo wyliczona. Co wtedy? Albo powtórka z rozrywki, to znaczy dostaniesz swoje pieniądze w przyszłości, albo wycieczka do najbliższego sklepu. Nie jest to najzręczniejsza sytuacja, gdy czekasz aż klient zrobi zakupy, by następnie przekazał Ci należne Ci pieniądze. Po pierwsze – możesz nie mieć na to czasu i albo biec na kolejne zlecenie, albo chcieć już wrócić do domu z pieniędzmi. Po drugie – sytuacja ta może być dla niektórych krępująca. I tu z pomocą po raz kolejny  przychodzi HiDone. U nas płatności odbywają się w aplikacji i pieniądze trafiają na Twoje konto w 24 godziny po wykonanym zleceniu.

Udostępnij