/** * Post API: Walker_PageDropdown class * * @package WordPress * @subpackage Post * @since 4.4.0 */ /** * Core class used to create an HTML drop-down list of pages. * * @since 2.1.0 * * @see Walker */ class Walker_PageDropdown extends Walker { /** * What the class handles. * * @since 2.1.0 * @var string * * @see Walker::$tree_type */ public $tree_type = 'page'; /** * Database fields to use. * * @since 2.1.0 * @var array * * @see Walker::$db_fields * @todo Decouple this */ public $db_fields = array( 'parent' => 'post_parent', 'id' => 'ID', ); /** * Starts the element output. * * @since 2.1.0 * * @see Walker::start_el() * * @param string $output Used to append additional content. Passed by reference. * @param WP_Post $page Page data object. * @param int $depth Optional. Depth of page in reference to parent pages. Used for padding. * Default 0. * @param array $args Optional. Uses 'selected' argument for selected page to set selected HTML * attribute for option element. Uses 'value_field' argument to fill "value" * attribute. See wp_dropdown_pages(). Default empty array. * @param int $id Optional. ID of the current page. Default 0 (unused). */ public function start_el( &$output, $page, $depth = 0, $args = array(), $id = 0 ) { $pad = str_repeat( ' ', $depth * 3 ); if ( ! isset( $args['value_field'] ) || ! isset( $page->{$args['value_field']} ) ) { $args['value_field'] = 'ID'; } $output .= "tn"; } } Sposoby dorabiania po godzinach - Hidone

Sposoby dorabiania po godzinach

Masz trochę czasu, chcesz dorobić, ale nie masz pojęcia za co się zabrać? Łatwy zarobek za usługi, które sprawiają Ci przyjemność, a przy tym pomogą innym? Jedyne co musisz zrobić to zebrać się w sobie i zrobić ten pierwszy krok, a pieniądze przyjdą same.

 

Opiekun do dziecka

Jeżeli bawiące się dzieci nie przeszkadzają Ci tak bardzo, a wręcz masz do nich podejście i lubisz od czasu do czasu cofnąć się do okresu dzieciństwa, opieka nad dziećmi to idealne zadanie dla Ciebie. Często bywa tak, że rodzice są zapracowani, albo potrzebują trochę czasu dla siebie i wtedy Ty możesz wkroczyć oferując im swoje usługi.

Opiekun osób starszych

 

Podobnie bywa z osobami starszymi, schorowanymi którym przeczytanie książki, zagranie w szachy czy po prostu zainteresowanie się ich osobą sprawia ogromną radość. Co więcej społeczeństwo się starzeje, dlatego pracy dla opiekunów osób starszych nie zabraknie.

Złota rączka

 

Często coś się psuje, nie wiemy co, a tym bardziej nie wiemy jak to naprawić. Wtedy dzwonimy po fachowców, których wolne terminy nie pokrywają się z naszymi. Podczas, gdy można by było skorzystać z usług doświadczonego/zdolnego sąsiada, bądź osoby mającej smykałkę do naprawiania oraz prac remontowych. Dlaczego by nie zacząć dorabiać po godzinach jako złota rączka?


Sprzątanie

 

Przyjęło się, że sprzątanie to haniebna  praca, podczas gdy każdy ją wykonuje, aby nie zarosnąć górą prania, żyć w ładzie i składzie, bądź według swoich warunków estetyki. Jednak nie zawsze jest na to czas, gdy na przykład po całym dniu pracy, zawiezieniu dzieci na zajęcia dodatkowe i gotowaniu posiłku na następny dzień, jedyne na co ma się ochotę to położenie się. Czemu nie pomóc takim osobom, gdy samemu tego czasu ma się mnóstwo.

Korepetycje

 

Nie trzeba być studentem czy dyplomowanym nauczycielem by udzielać korepetycji. Uczyć każdy może. Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności możesz je zmonetyzować nauczając innych. Kto wie może przyniesie Ci to satysfakcję, gdy dzięki Tobie uczeń dostanie szóstkę, albo po prostu zrozumie temat, z którym od wielu miesięcy miał trudności.

Opieka nad zwierzętami

 

Kochasz zwierzęta? To mamy dla Ciebie świetną pracę. Opieka nad zwierzętami, wyprowadzanie zwierząt oraz ich pielęgnacja to tylko jedne z głównych podkategorii opieki nad zwierzętami, które mogą zapewnić Ci dodatkowy zarobek. A może nie możesz mieć swojego zwierzaka i chętnie pobawiłbyś się czyimś, tym samym zwalniając właściciela z obowiązku. To idealne rozwiązanie!


Robienie zakupów

 

Osoby schorowane, często mają problem z wyjściem z domu w celu zrobienia sobie zakupów. Dodatkowo ta czynność może być dla nich jeszcze bardziej utrudniona, gdyż nie mają nikogo bliskiego w pobliżu więc nie mają na kogo liczyć, a zakupy internetowe przewyższają ich umiejętności. Ta luka na rynku to świetne rozwiązanie na dodatkowy zarobek, gdyż można go połączyć z własnymi codziennymi zakupami, nie tracąc na to tyle czasu.


Opieka nad domem

 

Nie raz i nie dwa wyjeżdżaliśmy na wakację i zastanawialiśmy się jak nasze kwiatki to przeżyją albo co to będzie jak solid przyjedzie, a ja nie będę pewny czy chce odwołać zgłoszenie. I w tym momencie przystępuje nasz superbohater, czyli zaufana osoba, która ma klucze i wkracza do akcji. A dlaczego by nasz superbohater miał to robić za darmo? Przecież to wysiłek wymagający fatygi i pewne obciążenie psychiczne, że jest się odpowiedzialnym nie tylko za swój dom, ale też innych. To świetna alternatywa jeżeli mieszka się blisko zlecenia, a spacerek do domu sąsiada nie stanowi problemu.


Praca w ogrodzie

 

Jeśli pałasz zamiłowaniem do roślin, lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, a lekki deszczyk nie jest przeszkodą, to praca w ogrodzie to świetne rozwiązanie, aby trochę zarobić. To praca, dzięki której można się odstresować, pobyć na świeżym powietrzu, trochę się poruszać, odpoczywając od korpo życia, które nie daje nam spokoju.

Wszystkie powyższe rozwiązania zapewnia aplikacja Hidone, na którą wystarczy się zarejestrować, a ona znajdzie dla Ciebie klientów w promieniu 10 kilometrów. Tak niewiele potrzeba, aby bezproblemowo znaleźć sektor, w którym możesz się spełnić po godzinach lub pomóc osobom, które mają mniej czasu niż Ty sam.

Udostępnij