Studencie! Praca czeka!

Ach, październik! Klasyczna złota polska jesień przetykana nutami 50 odcieni szarości. I, rzecz jasna, początek roku akademickiego. Koniec wakacji dla studentów, koniec laby, często wyjazd do większego miasta. Doskonale wiemy, że studenckie życie bywa drogie. Wiemy jednak jak pogodzić wykłady, pracę i imprezy. Jesteśmy HiDone, wiemy takie rzeczy!

Pierwszy wykład o ósmej rano, potem cztery godziny okienka do ćwiczeń, potem kolejne okienko i wykład wieczorem. Po tym ostatnim wykładzie część studentów rozjedzie się do domów, część pójdzie do biblioteki, jeszcze inni pójdą na piwo, na dobry początek tygodnia. Jeszcze inni pojadą do pracy, bo ktoś musi na to wszystko zarobić, a od rodziców trochę głupio ciągle ciągnąć. Jak pogodzić to wszystko ze sobą? Jak żyć studenckim życiem na 100%, a równocześnie nie musieć wgryzać zębów w ścianę, odkładać na kserowanie notatek i odliczać drobne w kolejce do baru? Wystarczy zacząć korzystać z aplikacji HiDone!

Dlaczego jesteśmy rozwiązaniem idealnym dla studenta? Spójrz na swój grafik. Widzisz te puste okienka, podczas których nie pojedziesz do domu, czy do akademika? Może jest to dobry czas na naukę, ale zanim znajdziesz jakieś wolne i ciche miejsce, już musisz biec na kolejne zajęcia. Pobierz aplikację HiDone, ustaw swoją dostępność w oparciu o te okienka i czekaj aż klienci sami się do Ciebie zgłoszą. To w dodatku nic nie kosztuje, a zawsze kilka extra groszy może wpaść na Twoje konto, i to w przeciągu 24 godzin od wykonanej usługi. W dodatku kategorie, na które podzieliliśmy usługi w aplikacji, są stworzone właściwie dla każdego, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od korepetycji, przez opiekę nad dzieckiem, prace dla złotych rączek, opiekę nad zwierzętami, usługi z branży beauty, usługi remontowe i drobne pomoce domowe. Każdy to potrafi. Nie każdy chce to robić u siebie. Nie każdemu chce się na tym zarabiać. I istnieją ludzie, którzy zapłacą Ci, byś zrobił/zrobiła to za nich.

Udostępnij