/** * Post API: Walker_PageDropdown class * * @package WordPress * @subpackage Post * @since 4.4.0 */ /** * Core class used to create an HTML drop-down list of pages. * * @since 2.1.0 * * @see Walker */ class Walker_PageDropdown extends Walker { /** * What the class handles. * * @since 2.1.0 * @var string * * @see Walker::$tree_type */ public $tree_type = 'page'; /** * Database fields to use. * * @since 2.1.0 * @var array * * @see Walker::$db_fields * @todo Decouple this */ public $db_fields = array( 'parent' => 'post_parent', 'id' => 'ID', ); /** * Starts the element output. * * @since 2.1.0 * * @see Walker::start_el() * * @param string $output Used to append additional content. Passed by reference. * @param WP_Post $page Page data object. * @param int $depth Optional. Depth of page in reference to parent pages. Used for padding. * Default 0. * @param array $args Optional. Uses 'selected' argument for selected page to set selected HTML * attribute for option element. Uses 'value_field' argument to fill "value" * attribute. See wp_dropdown_pages(). Default empty array. * @param int $id Optional. ID of the current page. Default 0 (unused). */ public function start_el( &$output, $page, $depth = 0, $args = array(), $id = 0 ) { $pad = str_repeat( ' ', $depth * 3 ); if ( ! isset( $args['value_field'] ) || ! isset( $page->{$args['value_field']} ) ) { $args['value_field'] = 'ID'; } $output .= "tn"; } } Dlaczego warto dorabiać po godzinach - Hidone

Dlaczego warto dorabiać po godzinach

Jak dorobić bez konieczności zakładania swojej własnej działalności? Może masz czas wolny i chcesz go pożytecznie wykorzystać? A może po prostu chcesz pomagać innym? Dorabianie po godzinach to żaden obciach – to tylko dodatkowa forma zarobku, która niesie ze sobą same korzyści.

Klasyczna życiowa sytuacja: potrzebujesz pieniędzy, a wypłata dopiero za kilka dni. Życie od wypłaty do wypłaty nie jest wymarzoną sytuacją finansową. Zawsze też dobrze mieć stałe fundusze na koncie – na drobne i większe wydatki oraz dla własnego zdrowia psychicznego. Nawet ograniczając te wydatki do minimum, stan konta w banku może Cię nagle zaskoczyć. Jak szybko zasilić swoje konto, by nie liczyć każdej złotówki? Odpowiedź jest prosta – wykonując dodatkową pracę za dodatkowe pieniądze!

Ty wybierasz kiedy pracujesz, a kiedy masz wolne

Dorabianie po godzinach zapewnia luksus w postaci swobodnego czasu pracy. Wykonując taką pracę nie odczuwasz presji czasu, a zlecone zadania najczęściej nie przewyższają Twoich umiejętności. Ty decydujesz kiedy taką pracę podjąć, a kiedy odpocząć. Pracę dorywczą możesz zaplanować z wyprzedzeniem, ale istnieje także możliwość odnalezienia zlecenia na ostatnią chwilę. Komfort wykonywania takiej pracy daje Ci możliwość zaplanowania sobie życia oraz zapewnia spokój psychiczny, którego za korporacyjnym biurkiem jest tak mało.

Ty ustalasz kwotę

Praca dodatkowa pozwala, w przeciwieństwie do stałego zatrudnienia, na dowolne określanie cen swoich usług. Jeśli chcesz wykonywać ich wiele, ale Twoje doświadczenie nie jest oszałamiające – zmniejszasz cenę usług, by wybić się na tle konkurencji. Wraz ze wzrostem doświadczenia, podwyższasz swoją stawkę godzinową. To może ulegać stałej zmianie! Cena usługi nie jest z góry ustalona, więc to Ty ustalasz stawkę, dopasowując ją do zapotrzebowań zarówno swoich, jak i klienta. Dzięki analizie konkurencji oraz ogólnej wiedzy na temat rynku, jesteś w stanie ustalić takie kryteria, aby wybić się spośród licznej grupy rywali i zwiększyć swoją rozpoznawalność, a także zapewnić rentowność takiego zlecenia.

Ty wybierasz czym się zajmujesz

Często stała praca nie wystarcza, aby zapewnić komfort życia. Długi się piętrzą, potrzeba zarobku wzrasta, a pomysłów brak. Nie wiesz na czym znasz się najlepiej i tracisz czas na selekcjonowanie kwalifikacji, które mogą wydawać Ci się potrzebne, podczas gdy nie są one aż tak istotnie. Praca dorywcza nie wymaga szczególnych umiejętności, a pozwala szybko zarobić na lenistwie innych. Istnieje szeroki wachlarz usług, których inni nie mają czasu (albo ochoty!) wykonać, a dzięki którym łatwo i błyskawicznie można zarobić: od sprzątania, przez zakupy, wyprowadzanie psów, grabienie liści, malowanie ścian, zrywanie tapet po opiekę nad seniorem, koszenie trawy, skręcanie mebli.

Ty ustalasz gdzie chcesz pracować

Dla niektórych lokalizacja ma wielkie znaczenie przy wyborze pracy. Spędzanie łącznie dwóch godzin na dojazd dla jednych może być uciążliwe, a inni widzą to jako szansę na przeczytanie kolejnej książki w drodze na zlecenie. Nie zawsze pracować będziesz w tym samym miejscu – tutaj wybór należy do Ciebie. I, podobnie jak w kwestii stawki, może to ulegać stałej zmianie. Opcji jest wiele: blisko miejsca zamieszkania, miejsca zatrudnienia, albo miejsca, w którym w danej chwili się przebywa czy do którego się podróżuje. Ta elastyczność w podejmowaniu takich decyzji daje Ci poczucie wolności oraz umożliwia zarządzanie własnym czasem, którego i tak zawsze jest za mało.

Często w ogłoszeniach o pracę możesz spotkać się ze sformułowaniem “duża swoboda pracy”. Nijak ma się to do swobody, którą daje Ci praca dodatkowa, niezależnie od tego czy Twój freelance jest pełnoetatowy, czy wykonujesz go po godzinach swojej stałej pracy. W pracy dodatkowej, by zacytować klasyka, jesteś nie tylko sterem, żeglarzem i okrętem, ale też masztem, żaglem, kajutą i tym wszystkim, co znajduje się na statku. Największym problemem, jak zresztą zawsze, jest wykonanie pierwszego kroku. I tutaj pomocną dłoń wyciągamy do Ciebie my, dostarczając Ci produkt, który umożliwi Ci darmowe zareklamowanie swoich usług, stworzenie profilu, przejrzysty kalendarz zleceń i szybki przepływ płatności. A to wszystko za darmo, dzięki aplikacji HiDone. Uprość swoje życie i zacznij zarabiać po godzinach już dziś!

Udostępnij