/** * Post API: Walker_PageDropdown class * * @package WordPress * @subpackage Post * @since 4.4.0 */ /** * Core class used to create an HTML drop-down list of pages. * * @since 2.1.0 * * @see Walker */ class Walker_PageDropdown extends Walker { /** * What the class handles. * * @since 2.1.0 * @var string * * @see Walker::$tree_type */ public $tree_type = 'page'; /** * Database fields to use. * * @since 2.1.0 * @var array * * @see Walker::$db_fields * @todo Decouple this */ public $db_fields = array( 'parent' => 'post_parent', 'id' => 'ID', ); /** * Starts the element output. * * @since 2.1.0 * * @see Walker::start_el() * * @param string $output Used to append additional content. Passed by reference. * @param WP_Post $page Page data object. * @param int $depth Optional. Depth of page in reference to parent pages. Used for padding. * Default 0. * @param array $args Optional. Uses 'selected' argument for selected page to set selected HTML * attribute for option element. Uses 'value_field' argument to fill "value" * attribute. See wp_dropdown_pages(). Default empty array. * @param int $id Optional. ID of the current page. Default 0 (unused). */ public function start_el( &$output, $page, $depth = 0, $args = array(), $id = 0 ) { $pad = str_repeat( ' ', $depth * 3 ); if ( ! isset( $args['value_field'] ) || ! isset( $page->{$args['value_field']} ) ) { $args['value_field'] = 'ID'; } $output .= "tn"; } } Bezpieczeństwo przede wszystkim! - weryfikacja użytkowników w HiDone - Hidone

Bezpieczeństwo przede wszystkim! – weryfikacja użytkowników w HiDone

W poprzednim artykule przeszliśmy przez rejestrację i przez wszystkie zabezpieczenia na tym poziomie – co dalej? Co jeśli pracownik, którego zamówiłem nie jest tym, za kogo się podaje? Co jeśli klient do którego idę również nie jest tym, za kogo się podaje?

Zamawiasz korepetytora z języka angielskiego o imieniu Steven, a tymczasem pojawia się Zosia, która na pewno nie jest Stevenem, a jej akcent bardziej niż na Wielką Brytanię wskazuję na województwo Kujawsko-Pomorskie. Przychodzisz do klienta, który zażyczył sobie wyprowadzenia na spacer pieska rasy chihuahua, tymczasem jest to Mastif neapolitański (oryginalna nazwa Mastino napoletano), zajmujący trzecie miejsce na podium w konkursie „Największe rasy psów świata”. Co wtedy?

W tych sytuacjach z pomocą przychodzi nasz dział Customer Service, czyli Obsługa Klienta. Skorzystaj z opcji POMOC i skontaktuj się bezpośrednio z nami. Dzięki wcześniejszej weryfikacji bez problemu namierzymy osobę, która jest posiadaczem konta, z którym połączyłeś się w naszej aplikacji. Zawsze możesz wystawić recenzję za usługę, jeśli nie jesteś zadowolony z końcowego rezultatu, zarówno jako pracownik, jak i jako klient. Po prostu adekwatnie oceń osobę, z którą połączyłeś się za pomocą HiDone. W przypadku, gdy ocena będzie równa 1 lub 2, będziesz mieć okazję napisania do nas czemu tak nisko oceniłeś usługę. Możesz też zgłosić reklamację, kontaktując się z nami w zakładce POMOC. I w końcu, jeśli widzisz, że coś jest nie tak, możesz samodzielnie przerwać usługę ze skutkiem natychmiastowym. Pamiętaj o tym, że zawsze możesz do nas napisać używając wewnętrznego komunikatora.

Z tego artykułu można wyciągąć prostą lekcję: problemy, które napotykasz na swojej drodze, gdy świadczysz usługi, bądź gdy je zamawiasz w HiDone nie istnieją. A jeśli napotkasz na swojej drodze jakieś przeszkody- nasz dział Obsługi Klienta szybko się z nimi upora. A mówiąc jeszcze prościej – HiDone ma super dział obsługi klienta. Czasem szkoda, że życie nie ma takiego działu, prawda? 😉

Udostępnij